Alüminyum Akordiyon Kapı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akordeon ® KAPI SİSTEMLERİ
Plastik değil! gerçek akordeon kapı, Akordeon kapı üretimi.
http://www.akordeon.com.tr

Dekoraks Akordeon Kapı ve Sineklik Sistemleri
Dekoraks markasıyla Akordeon Kapı ve Sineklik Sistemleri üzerine ithalat ve ihracat yapan firma
http://www.dekoraks.com

ALPENA - En iyi hizmet sürekli olandır
Akordeon kapı, Elephant balkon camlama sistemleri, Banyo dolabı, Alüminyum ve PVC, Ahşap yapı mekanizmaları ve yapı elemanları
http://www.alpena.com.tr

Dekor2000 Akordion kapı
Müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ve kaliteli ürün ile yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz.
http://www.dekor2000.net

Çağdaş Dekorasyon
Ev ve işyeri dekorunda güvenilir, ekonomik fiyat, tecrübeli kadro ve süratli hizmet çağdaş dekor dünyasında. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.cagdasdekor.com

Şahper Dekorasyon
Firmamız kaliteyi ön plana çıkararak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla 16 yıllık tecrübesi ile her zaman daha güzel ve daha iyiyi sizlerle paylaşmayı amaç edinmiştir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.sahper.com

GHG Cam Balkon Cam Yapı - Akordeon Kapı
GHG Cam-yapı Yapı Malzemeleri Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., PVC (Polyvinyl Chloride) konusunda 1992 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.ghgcamyapi.com

Özgür Metal
Müşteri memnuniyetini öncelik hedef tutan firmamız, kendi konularında deneyimli uzman kadrosuyla sizlere daha iyi hizmet vermek içi her gün daha çok çalışmaktadır. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.ozgurmetal.org

Çizgi Dekorasyon
Çizgiperde inşaat dekorasyon firmamamız yaklaşık 10 yıldır inşaat dekorasyon sektöründe müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.cizgiperde.net

Pegasus İnşaat
Pegasus Insaat 1999 yilinda Ankara'da kurulmus olup, Almanya Marley firmasinin Türkiye distribütörlügünü yapmaktadir.Yurt genelinde bayilikler vererek dagitici olarak çalismaktadir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.pegasusinsaat.com

Plaza Yapı
Firmamız kurulduğu 1996 yılından bugüne Plaza Yapı, hedeflerine ulaşırken iki kavramdan hiçbir zaman taviz vermemiştir; Sürekli büyüme ve başarılı olma isteği. Firmamızın ilkeleri Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Güvendir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.plazayapi.net

Mete Collection
Firmamız, üretimimizde bulunan ürünlerimizi sektörümüzde faaliyet gösteren firmamız, ofis ve konutlara günümüz modasında en üst düzeyde kalite , uygun fiyat ve yaygın servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.metecollection.com

Göker Yapı
Mimarlık alanındaki bilgi vedeneyimleriyle yurtiçinde ve yurtdışında bir çok konut ve fabrika projelerine imza atmış olmanın verdiği kıvançla, sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.gokeryapi.com

Altas Alüminyum
1988 yılında alüminyum doğrama, panjur imalatı ile ticaret hayatına başlayan ALTAŞ ALÜMİNYUM, kısa zamanda dürüst ve prensipli çalışması ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.altasaluminyum.com

Yıldız Pvc
Kapı arkası kavramını ortadan kaldıran kapı. İster bölme, ister kapı...
http://www.yildizpvc.com

Elit Alüminyum

1991 yılında Elit Aluminyum olarak aluminyum doğrama ve panjur imalatı ila ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız Akordeon kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://elitaluminyumdograma.com

Kumru Kapı Sanayi
1996 yılından beri faaliyette olan firmamız güvenliğinizi maksimum seviyede tutan kaliteli çelik kapı modellerini uygun ödeme şartlarıyla sizlerin hizmetine sunuyor..
http://www.kumrucelikkapi.com

Csa Pakpen
Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup, kaliteli hizmet anlayışını elden bırakmadan sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.csapakpen.com

Kayar Kapılar
Yüksek güvenlik sistemleri üzerine araştırma geliştirmelerimizi durmaksızın devam ettirmek insanların yaşamlarını korumak tek kanunumuzdur. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.kayarkapi.com

Umut Dekorasyon

Umut Perde ve Dekarasyon sistemleri olarak amacımız siz müşterilerimize rahat ve huzurlu ortamlar oluşturmaktır.
http://www.umutperdeistanbul.com

Güngör Pen
Kalite anlayışından ödün vermeden, sektörde yeni ve dinamik kuruluşlardan biri olan Fıratpen ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik pvc pencere ve akordeon kapı sistemleri sunuyoruz.
http://www.gungorpen.com/

Lii Jaluzi
1996 Yılında Ali Çimen Tarafından Kurulmuştur. Güngören ' de Faaliyetlerine devam etmektedir .Türkiye Genelinde verdiği bayilikler ve projenlendirme usulu ile müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam etmektedir. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.liijaluzi.com

Arma Perde
Arma Perde Sistemleri olarak 1999 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz kendimizi yenileyerek ve ürün portföyümüzü genişleterek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz mekanlarınızın dekorasyon ihtiyaçlarına karşılık vermek sizlerin memnuniyetine layık olmak arzusu ve azmindeyiz. Firmamız Akordeon Kapı hizmetinide sunmaktadır.
http://www.armaperde.com


Akordeon Kapılar Genel Bilgi


İş yerlerinizin ve mekanlarınızın kapıları ve salon bölmeleri için PVC, zarif görünümlü 3 renk kalın malzeme ve kaplamalı desendir. Alçıpan, beton, demir ve ahşap gibi bir çok türde kontrüksiyona monte edilebilen akordeon kapıların ana yapısı, çelik tel, alüminyum, galvanizli saç ve demir profillerden oluşur. 

Akordeon kapılar, metal makaslardan oluşan bir iskelet sistemi üzerine iki paçadan oluşan birbirine mafsallı ahşap plakalar veya bükülebilir malzeme olarak yapay deri (PVC kaplı kumaş) ile iki yüzeyi kaplanmıştır. İki yüzeyin kaplanmış olması nedeniyle arada kalan hava tabakasının oldukça yalıtıcı etkisi vardır. Ayrıca ses yalıtıcı (cam yünü) ilavesi ile ses yalıtımı sağlanır. Akordeon kapılar, lento da derin kasaya asılı duran veya gömülü olarak yerleştirilen ray ve makaralar sadesinde sürülür; veya lento da makarasız olarak raya takılıdır. Buna karşın eşikte bil yalı yataklar yardımı ile hareket ettirilir. Doğrudan tavan yüzünde hareket eden akordeon kapıda ray,tavana sıva ile aynı düzlemde kalacak şekilde gömülür veya varsa tavan kaplaması arasına girerek gene aynı düzlemde kalır. Tavana asılan raylar yarıçapı 1.20 m daire olacak şekilde bükülebildiklerinden dalgalı olarak geniş bölmeler halinde de uygulanabilirler ve tek veya çift taraflı olarak sürülebilirler

Akordeon kapılar, ölçüleri hazır olmamasına karşın isteğe bağlı olarak ölçü ve renkleri değiştirilebilir niteliktedir. Bu bağlı olarak irtibatta olduğunuz firmalara istediğiniz akordeon kapının özelliklerini detaylı bir şekilde iletebilirsiniz. Kullanılabilir alanları daraltarak çeşitli sorunlar oluşturan 'kapı arkası' kavramını ortadan kaldırır. Camlı ve kabartmalı camlı gibi şık görünümlü seçeneklerle oda kapılarında tercih edilir. Paslanmama gibi bir özelliğe sahip olan Akordeon kapılar tuvaletlerde ve banyolarda uzun yollar kullanılabilmektedir. PVC katlanır kapılarda olan bağlantı ray sistemi olmadığı için esnemesi ve darbe emici özelliği sayesinde darbelere karşı çok dayanıklıdır. İstendiği takdirde ray sistemide takılabilmektedir.

Sektörde, akordiyon kapı, akerdeyon kapı, akordiyon kapı, akerdeon kapı, akardion kapı, akerdiyon kapı, akardiyon kapı, akerdion kapı, akordeyon kapı,  akerdeyon kapı, akardeon kapı vs gibi bir çok isimle bilinmiştir. Yalnız gerçek adı "Akordeon Kapı"dır. Türkiye'de ilk olarak 1968 yılında Akordeon Kapı Sanayi Tic. Ltd. Şti. tarafından Türkiye'ye getirilmiştir.

Anahtar Kelimeler

Alüminyum Akordeon Kapı, Aliminyum Akordion Kapılar, Kapısı, firması, şirketi, sektörü, üretici, yan, ürünleri, aksesuarları, aksesuarlıkları, işleri, takımları, resimi, aletleri, presleri, ayakları, sanayileri, firmaları, şirketleri, sektörleri, makinaları, satışları, resimleri, mağazaları, üreticileri, malzemeleri, uygulamaları, imalatları, odaları, kuruluşları, sistemleri, hizmetleri, telefonları, numaraları, markaları, servisleri, bakımları, bayileri, web, çalışmaları, siteleri, hizmetleri, kaliteli, güvenilir, satıcıları, satışları, üretimi, imalatları, yerleri, imalatçılar, tel noları, modelleri, fabrikaları istanbul, ankara, izmir, bursa, adana