Alüminyum Balkon Sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EfeBin Yapı San. İnş. Taah. Ltd. Şti.
Kalite ve Ayrıcalıkla nice yıllar Alüminyum küpeşte, balkon sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.
http://www.efekupeste.com

Alimex Alüminyum Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Kış bahçesi sistemleri, katlanır kapı sistemleri, pencere ve kapı sistemleri, sineklik sistemleri, balkon kaplama sistemleri, çatı pencere sistemleri.
http://www.alimex.com.tr

Özcan Pen Pvc Kapı Ve Pencere Sistemleri
Cam balkon cam kapama sistemi, alüminyum küpeşte profilleri, İso 9001-2000 Kalite güvence sistemi altında üretilmektedir. Hizmetinizdeyiz.
http://www.ozcanpen.com.tr

Akel Alüminyum Yalıtımlı-Yalıtımsız Alüminyum Doğramalar
Cam katlanır kapılar ve pencereler, alüminyum balkon ve merdiven korkuluk sistemleri, ışıklıklar, planer sistem cepheleri, cam cephe sistemleri
http://www.akelmetal.com.tr

Cam Balkon
albertgenau concept ,cam balkon,balkon camlama,katlanır cam sistemleri, albertgenau concept,cam balkon sistemleri,balkon camlama,katlanır cam,cam balkonun adı soyadı
http://www.senbascam.com

Odesa Katlanır Cam Sistemleri
Cam Balkon , Katlanır Cam , Kış Bahçesi , Camlı Balkon , Balkn Camlama
http://www.odesacam.com

Pimapen Ranapen
Duş Pimapen Kısbahcesı kabın Panjur Jaluzı Cam Mobılya Dekorasyonpimapen duskabın kısbahcesı
http://www.ranapen.com

Cam Balkonda Freelife
Cam Balkon Ve Katlanir Cam Sistemleri Imalati Ve Satişi.bayiilikler Verilir.
http://www.katlanircamsistemleri.com

Cam Balkon Bks Cam Sistemleri
Cam Balkon cam Balkon, Günlük Yaşamımızın Bir Parçası Haline Gelen Ve Özellkle Yaz Mevsiminde Vaktimizin Birçok Kısmını Geçirdiğimiz...
http://www.bkscam.com

Yumrukçal Metal
Alüminyum Pirinç Bronz Bakır Teflon, Polyamid Fiber Paslanmaz Krom
http://www.yumrukcal.com.tr

İstanbul Balkon Camlama
Panorama Cam Sistemleri, Pvc Pergole sistemleri
http://www.istanbulbalkon.com

WİNSTAR CAM BALKON
Cam Balkonda Son Sistem Ankarada Bir Ilk Su Sizdirmazlik Özelliği Olan Damlalikli (avrupa)cam Balkon Sistemleri Cad. 49. Sok No: 10 Dikmen/Ankara cam
http://www.winstarcambalkon.com


 

Alüminyum Balkon Sistemleri


Alüminyum balkon sistemleri ile değişik şekillerde balkonlarınızı dekore edebilirsiniz. Değişik dekor biçimlerini tek tek aşağıda detaylı bir biçimde açıklayacağız.

1. Fransız Balkon Korkuluk    

 İlk kez Fransa'da uygulama alanı bulduğundan dolayı Fransız balkon ismini almıştır. Balkonların küçük olduğu ve balkona açılan, genelde kaplamı cam sistemlerinin olduğu balkon tiplerinde uygulanmaktadır.
  
Yer üzerine 90 cm uzunluğunda dikme üzerine oturtulan alüminyumların aralarına monte edilen bir (1) ile (5) arasında isteğe bağlı olarak değişen ince alüminyum ara hatlarının montaj edilmesiyle oluşur. Buna alüminyum literatüründe Fransız balkon korkuluk adı verilmektedir. Fransız balkon'u isteğe bağlı olarak değişik şekillerde uygulanabilir. Camlı, camsız, ara hatlı modeller veya özel tasarımlar isteğe bağlı olarak yapılabilir.

2. Cam Balkon Sistemleri

Balkondan daha fazla yararlanmak için kullanılan ve manzaraya, görüntüye hiç bir kayıp oluşturmaması, mimari olarak etkileyici olması, her türlü balkona uygulanabilir olması, diğer balkonlara göre temizliğinin ve bakımının daha kolay ve pratik olması, esnek sağlam ve dayanıklı olması, yağmur kar rüzgar gibi hava koşullarından etkilenmemesi gibi özellikleri nedeniyle çok uygun olan bir sistemdir.

Cam balkon sistemleri, otel, restaurant, bar, cafe, mağaza, sera, havuz, kış bahçesi, teras gibi balkon özelliği olan tüm işyerlerine ve mekanlara uygulanabilir. Mekanların köşeli, oval veya düz olması sistemin uygulanmasını etkilemez. 

Sistem alüminyum profiller üzerine oturtularak monte edilir. Bu alüminyum profillerin renklerinide isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca alüminyum profillerin boyaları fırın boya olduğu için dezonformasyona dayanıklıdır.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar, istenildiği takdirde renkli, desenli, logolu veya resimli olabilirler. İstenildiği takdirde güvenlik açısından film çekilebilirler.

Katlanır cam balkon sistemleri, aynı yerde toplanabilme özelliği nedeniyle mevsimsel farklılıklardan en az etkilenir. Şöyle ki havanın güzel olduğu zamanlarda tamamen açılarak temiz havadan çok ziyadesiyle yararlanılabilir. Kar, yağmur ve rüzgarın olduğu zamanlarda da kapatılarak koruma sağlanır.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar damperli camlar olduğundan darbeye dayanıklıdır ve kırılmaları zordur.

Anahtar Kelimeler

alüminyum balkon korkuluk, alüminyum balkon korkulukları fiyatları, alüminyum balkon korkuluğu, alüminyum balkon korkulukları izmir, alüminyum balkon kapatma, alüminyum balkon çamaşırlık, alüminyum balkon, Alüminyum Balkon Sistemleri, Kaplama, katlanabilir, kapama, camlama, Aleminyum, Balkon Dekorasyonu firması, şirketi, sektörü, üretici, yan, ürünleri, aksesuarları, aksesuarlıkları, işleri, takımları, resimi, aletleri, presleri, ayakları, sanayileri, firmaları, şirketleri, sektörleri, makinaları, satışları, resimleri, mağazaları, üreticileri, malzemeleri, uygulamaları, imalatları, odaları, kuruluşları, linkleri,  incele, sistemleri, hizmetleri, telefonları, numaraları, markaları, servisleri, bakımları, bayileri, web, çalışmaları, siteleri, hizmetleri, kaliteli, güvenilir, satıcıları, satışları, üretimi, imalatları, yerleri, imalatçılar, tel noları, modelleri, fabrikaları istanbul, ankara, izmir, bursa, adana