Alüminyum Kapılar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dortek Kapı Aksesuarları Kapı Donanımları
Kapı kolları, menteşe kilit ve standart kapı donanımları, ekstra iç kapı donanımları, imperium monoblok-dolu dış kapı, yangın kaçış kapıları.
http://www.dortek.com.tr/


Abs Manuel Ve Otomatik Kapı Sistemleri
Döner kapılar, motorlu panjur ve kepenk, doksan derece kapıları, otomatik h. mekanizmaları, dairesel bahçe kapıları, dairesel, yana kayar kapılar.
http://www.absyapi.com/


CenapPen Pvc Alüminyum Kapı Ve Pencere Sistemleri
Kapı ve pencere sistemleri, panjur, alüminyum doğrama, amerikan siding, camlama sistemleri, sineklik, menfez, duşa kabin, asma tavan, ferforje.
http://www.cenappen.com/

Kapı Kilit Sistemleri
Otel Kartlı Kilitleri ve Kapı Aksesuarları, Kapı Menteşeleri ve Aksesuarları
http://www.cankardesler.com.tr/

2D Collectıon Bahçe Kapıları Kombozit Alüminyum
Alüminyum bahçe kapıları, alüminyum kapılar, alüminyum korkuluklar, tecrübeli kadromuzla kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.
http://www.2d.com.tr/


Armes Vibrasyon Sistemleri
Firmamız vibrasyon yüzey işlem makineleri, fason tesisi ve sarf malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir.
http://www.armesvibrasyon.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alüminyum Kapı Bilgi

Bir yapının içine girmeye veya dışına çıkmaya olanak veren ve bir kapanma düzeneğiyle donatılmış yapı elemanlarına kapı adı verilmektedir. Yapıların vazgeçilmez ihtiyacı olan kapıların, giriş ve çıkış işlevinin dışında güvenlik ve ısı yalıtımı sağlanmasında da önemli rolleri vardır. Kapıların oluşturulmasında kullanılan malzemenin türüne göre doğramalar isimlendirilmektedir. Alüminyum profiller kullanılarak imalatı gerçekleştirilmiş kapılara, alüminyum kapılar adı verilmektedir. Günümüz mimarî yapılarında; okul, hastane, mağaza, iş merkezi, resmî daire, apartman vb. pek çok kullanım alanlarında, alüminyum doğramalardan oluşturulmuş kapılar sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum Kapı Çeşitleri
Yapılarda kullanılan alüminyum kapılar, iklim koşullarına, imalat tekniklerine ve kullanım amacına göre farklılıklar göstermektedir. Günümüz yapılarında kullanılacak kapıların, boyut ve şekillerinin belirlenmesinde mimarî tasarımlar önem taşımaktadır. Kullanılacak yerin özelliklerine uygun kapı tasarımında en çok kullanılan alüminyum kapı çeşitleri;
1. Tek kanatlı kapılar
2. Çift kanatlı kapılar
3. Çarpma kanatlı kapılar
4. Sürme kanatlı kapılar
5. Acil çıkış kapıları ve yangına dayanıklı kapılar
6. Döner Kapılar
7. Katlanır kanatlı kapılar

Anahtar Kelimeler

alüminyum kapı kasası, alüminyum kapı pencere, alüminyum kapı kolları, alüminyum kapı ankara, alüminyum kapı firmaları, alüminyum kapı menteşesi, alüminyum kapı ağırlıkları alüminyum kapılar, alüminyum kapı fiyatları, alüminyum kapı, alüminyum kapı kasası, alüminyum kapı kolu, Alüminyum Kapılar Modelleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Kapıları, firması, şirketi, sektörü, üretici, yan, ürünleri, aksesuarları, aksesuarlıkları, işleri, takımları, resimi, aletleri, presleri, aliminyum, aleminyum, ayakları, sanayileri, firmaları, şirketleri, sektörleri, makinaları, satışları, resimleri, mağazaları, üreticileri, malzemeleri, uygulamaları, imalatları, odaları, kuruluşları, linkleri,  incele, sistemleri, hizmetleri, telefonları, numaraları, resmi, markaları, servisleri, bakımları, bayileri, web, çalışmaları, siteleri, hizmetleri, kaliteli, güvenilir, satıcıları, satışları, üretimi, imalatları, yerleri, imalatçılar, tel noları, modelleri, fabrikaları istanbul, ankara, izmir, bursa, adana