Kartonpiyer Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinerjik Cephe
Yapıları kabartmalarla bezemek için, çoğu zaman duvar kartonpiyer ve tavan arakesitleri ile tavan göbeklerinde kullanılan sertleştirilmiş mukavva veya kıtıklı alçı.
http://www.sinerjikcephe.com/

Özgün Dekor
Özgün Dekorasyon olarak, ev ve büro dekorasyonu alanında faaliyet göstermekteyiz.
http://www.ozgundekor.com

Ankara Kartonpiyer
Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, pazarlama, satış ve proje işlerinde kaliteyi estetikle buluşturup kaliteli ürünleri ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.
http://www.ankarakartonpiyer.com/

Kartonpiyer Genel Bilgi


Kartonpiyer en basit haliyle sıkıştırılmış kağıttır. Şöyle ki, suyla karıştırılıp hamur haline getirilen kağıdın önce tutkal, sonra üstübeç (Üstübeç bir macundur.) ile karışmasıyla elde edilen edilir. Bu malzeme çeşitli şekillerde hazırlanan kalıplara dökülür ve kuruduktan sonra yapıların tavan ve ya duvarlarına monte edilir.

Kartonpiyer, genellikle duvar ve tavan ara kısımları ile göbeklerinde katıklı alçı ve ya sıkıştırılmış mukavvalar ile uygulanmaktadır. Dekorasyon amacıyla ve ya yapılarda uygulamada ortaya çıkan eksiklikleri kapatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Genellikle beyaz olan kartonpiyer farklı renkleri de mevcuttur.

Daha detaylı bilgi için yukarıda bulunan kartonpiyer ve stropiyer işi yapan firmalardan yararlanılabilir. Bu firmalara daha değişik tipte ve renkte  kartonpiyer ve stropiyer isteklerinizi belirtebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Kartonpiyer, Stropiyer, Söve, Strafor, Kalıpları, Fiyatları, sistemleri, firması, şirketi, sektörü, üretici, yan, ürünleri, aksesuarları, aksesuarlıkları, işleri, takımları, resimi, aletleri, presleri, aliminyum, aleminyum, ayakları, sanayileri, firmaları, şirketleri, sektörleri, makinaları, satışları, resimleri, mağazaları, üreticileri, malzemeleri, uygulamaları, imalatları, odaları, kuruluşları, linkleri,  incele, sistemleri, hizmetleri, telefonları, numaraları, resmi, markaları, servisleri, bakımları, bayileri, web, çalışmaları, siteleri, hizmetleri, kaliteli, güvenilir, satıcıları, satışları, üretimi, imalatları, yerleri, imalatçılar, tel noları, modelleri, fabrikaları istanbul, ankara, izmir, bursa, adana site ekle