Küpeşte Fiyatları?

Küpeştenin belirli bir fiyatı bulunmamaktadır. Uygulamanın fiyatı, durumuna göre değişen küpeştenin fiyatlarını, kullanılan malzemenin çokluğu ve kalitesi belirlemektedir. Bazı firmalar ara hatlarda müşterileri aldatarak plastik malzeme kullanarak düşük fiyatlar verebilmektedirler. Bu gibi durumlar karşısında müşterilerin dikkatli davranmalarını öneririz.

Küpeşte Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

1. Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları
2. Kullanılacak malzemenin yoğunluğu
3. Firma kalitesi
4. İşin metrajı

Dikkat!.. Küpeşte Yaptırmadan Önce Lütfen Okuyunuz...

Hiç kimse hiçbir seyi daha kötü yapmadan daha ucuza satmaz.

Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri kabul etmek demektir.

 

Bazı firmalar da, hammaddeye bazı diğer maddeler kattıkları gibi profil ve aksesuarları standartlarından daha ince bir şekilde yapabilmektedirler. Örneğin; alüminyum borular arasında bağlantıyı sağlayan ve diğer aksesuarlara göre daha kalın olan "dirsek"lerin içine plastik döşemektedirler. Bundan dolayı ilişkide olduğunuz firmanın ürünlerinin sertifikalı olup olmadığını kontrol edin. 

Firmamızın sertifikaları için lütfen Tıklayınız.

Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması sonrasında borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve profesyonel olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır.

Birçok müşteri, bu tarz firmalarla iş yaptıktan sonra yıkılan küpeşte uygulamalarının tamiri için bizleri aramışlardır. Buralardan, kötü uygulanmış küpeştelerin sonuçlarını göstermek için bazı kareler çektik.

Ucuz ve kalitesiz küpeşte uygulamalarının sonuçları...

Büyük görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız.
Resim 01
Resim 02
Resim 03
Resim 04
Resim 05
Resim 06
Resim 07
Resim 08
Resim 09
Resim 10

Genel Küpeşte Fiyatları

Küpeşte Fiyatları : 50 TL - 90 TL arası değişen fiyatlarla..
Duvara Monte Küpeşte Fiyatları : 30 TL - 60 TL arası değişen fiyatlarla..
Alüminyum Paslanmaz Küpeşte Fiyatları: 125 TL - 135 TL arası değişen fiyatlarla..

Not : Yukarıda belirtilen fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, yaklaşık fiyatlardır. Proje veya işin mtül esasına göre, et kalınlığı ve malzeme cinsine göre net küpeşte fiyatı belirlenmektedir. Daha detaylı fiyat bilgisi için yetkililerimizle irtibata geçiniz.

Alüminyum Küpeşte Nedir Alüminyum Küpeşte Fiyat Alüminyum Küpeşte Fiyatı Alüminyum Küpeşte Fiyatları Alüminyum Korkuluk Nedir Alüminyum Korkuluk Fiyat Alüminyum Korkuluk Fiyatı Alüminyum Korkuluk Fiyatları Alüminyum Korkuluk Fiyat Listesi Küpeşte Nedir Küpeşte Fiyat Küpeşte Fiyatı Küpeşte Fiyatları Korkuluk Nedir Korkuluk Fiyat Korkuluk Fiyatı Korkuluk Fiyatları

Anahtar Kelimeler

alüminyum, küpeşte, korkuluk, trabzan, paslanmaz, merdiven, fransız, balkon, pleksi, teras, havuz, korkuluğu, küpeştesi, plexi, profilleri, aksesuarları, montajı, malzemesi, satışı, modelleri,kutu,kare , fiyatı, detayı, sitesi,fiyat sistemleri, şirketi, üreticisi, firması site ekle